Susipažinkime

Truputis istorijos apie Nerijų

Gimė 1979 m. lapkričio 28 d. Kaune. 1998 m. įstojo į Vytauto Didžiojo universiteto Politikos mokslų ir diplomatijos institutą. Baigus studijas, suteiktas politikos mokslų bakalauro laipsnis. Kartu įgijo gretutinę verslo administravimo specialybę. Baigęs studijas universitete, dirbo verslo sektoriuje.

2008 m. įstojo į Vytauto Didžiojo universiteto Teisės fakultetą, kurį baigus suteiktas magistro kvalifikacinis laipsnis. Turi Mičigano valstijos universiteto Teisės fakulteto transnacionalinės teisės sertifikatą. Po studijų buvo pakviestas dėstyti Vytauto Didžiojo universiteto Teisės fakultete, kuriame iki šiol savo teorines ir praktines žinias perteikia studentams. Dėsto konstitucinės teisės, civilinės teisės, bankroto ir restruktūrizavimo teisės kursus. Nuo 2017 m. vadovauja Vytauto Didžiojo universiteto Teisės fakulteto Visuomeninio teisinio švietimo centrui. Kartu su Vytauto Didžiojo universiteto Teisės fakulteto partneriais – Nacionaline teismų administracija ir leidykla „Šviesa“ – įgyvendina moksleivių teisinio švietimo projektą „Gatvės teisė“.

Šiuo metu studijuoja doktorantūroje ir rengia daktaro disertaciją tema „Vertybinių popierių rinkos reguliavimo principų raiška nacionaliniu lygmeniu ES įgyvendinus finansų rinkos reguliavimo ir priežiūros reformą“.
Yra katalikiškos bendruomenės narys. Nuo 2011 m. – Kauno Kristaus Prisikėlimo parapijos Pastoracinės ir ekonominės tarybos narys, Šv. Juozapo teisės klinikos steigėjas.

Įstojęs į Vytauto Didžiojo universiteto Teisės fakultetą pradėjo praktikuoti teisės srityje – nemokumo, finansų teisės ir krizių valdymo srityse. Yra Europos nemokumo teisės profesionalus vienijančios organizacijos INSOL Europe narys. Administruoja vieną didžiausių fizinių asmenų bankroto bylų portfelių Lietuvoje ir aktyviai vykdo įmonių ir fizinių asmenų nemokumo administravimo veiklą.

Moka anglų ir rusų kalbas. Vedęs. Su žmona augina dukrą.

Išsilavinimas

Bakalauro studijos

2012 metais Nerijus baigė VDU Politikos mokslų ir diplomatijos institutą ir įgijo Politikos mokslų bakalaurą bei gretutinės  verslo administravimo specialybės sertifikatą;

Magistro laipsnis

2011 metais VDU Teisės fakultete Nerijus įgijo Teisės magistro laipsnį;

Teisės mokslų srities daktaras

Šiuo metu Nerijus studijuoja doktorantūroje ir rengia disertaciją tema - Vertybinių popierių rinkos reguliavimo principų raiška nacionaliniu lygmeniu ES įgyvendinus finansų rinkos reguliavimo ir priežiūros reformą;

Kita

Nerijus yra įgijęs Michigan State University, College of Law, Transnacionalinės teisės sertifikatą.

Nerijus socialiniuose tinkluose

Sek Europos Parlamento rinkimų kelionę socialiniuose tinkluose